Usługi

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”52px”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”40″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”62px”][vc_custom_heading text=”Kuchnie na wymiar” font_container=”tag:h2|font_size:72px|text_align:center” google_fonts=”font_family:Roboto%20Condensed%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_cta h2=”” txt_align=”center”]Głównym profilem działalności firmy są kuchnie tworzone na wymiar. Każdy wykonywany przez nas projekt jest indywidualnie skrojony pod oczekiwania klienta. Rozpoczynając od szczegółowych pomiarów a kończąc na finalnej zabudowie, staramy się spełnić wszystkie pomysły naszych klientów.

Nie pozostawiamy też nikogo samego, wykorzystując nasze doświadczenie już od początku staramy się pomóc i podpowiedzieć jak najlepsze rozwiązania. Warto również zobaczyć nasze inspiracje, być może któraś z nich wpasuje się w Państwa wizje. By zapewnić doskonałą jakość naszych kuchni, pracujemy tylko na materiałach najlepsze jakości takich jak: Blum ,Hettich, Peka laguna, Gtv, Egger czy Kronopol.

Zapraszamy do obejrzenia poniższych zdjęć wybranych kuchni.[/vc_cta][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_raw_html]JTNDYSUyMG5hbWUlM0QlMjJzemFmeSUyMiUzRSUzQyUyRmElM0U=[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”52px”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”91″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”82px”][vc_custom_heading text=”Szafy” font_container=”tag:h2|font_size:72px|text_align:center” google_fonts=”font_family:Roboto%20Condensed%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_cta h2=”” txt_align=”center”]Nasza firma wyspecjalizowała się również w wykonywaniu szaf pod konkretny wymiar. Praktycznie w każdym domu potrzebna jest mniejsza lub większa szafa i w tym momencie warto się zastanowić czy nie lepiej wykorzystać całą możliwą przestrzeń niż wstawiać gotowy produkt.

Jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt pod konkretne wymiary, wykorzystując wszystkie możliwe zakamarki dając klientowi poczucie pełnego wykorzystania zagospodarowanej powierzchni. Tworzymy zarówno standardowe szafy przesuwne jak i zupełnie nietypowe, o nieregularnych kształtach.

Zapraszamy do obejrzenia wykonanych przez nas projektów![/vc_cta][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_raw_html]JTNDYSUyMG5hbWUlM0QlMjJtZWJsZSUyMiUzRSUzQyUyRmElM0U=[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”52px”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”89″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”82px”][vc_custom_heading text=”Nowatorskie meble” font_container=”tag:h2|font_size:72px|text_align:center” google_fonts=”font_family:Roboto%20Condensed%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_cta h2=”” txt_align=”center”]Wykorzystując wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie stworzyć bardzo nietypowe projekty. Nieregularne kształty, specjalne materiały czy dopasowanie do pomieszczenia nie są dla nas wyzwaniem.

Realizujemy dowolne projekty, nawet te najbardziej nietypowe.[/vc_cta][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]