Kuchnie na wymiar

Głównym profilem działalności firmy są kuchnie tworzone na wymiar. Każdy wykonywany przez nas projekt jest indywidualnie skrojony pod oczekiwania klienta. Rozpoczynając od szczegółowych pomiarów a kończąc na finalnej zabudowie, staramy się spełnić wszystkie pomysły naszych klientów.

Nie pozostawiamy też nikogo samego, wykorzystując nasze doświadczenie już od początku staramy się pomóc i podpowiedzieć jak najlepsze rozwiązania. Warto również zobaczyć nasze inspiracje, być może któraś z nich wpasuje się w Państwa wizje. By zapewnić doskonałą jakość naszych kuchni, pracujemy tylko na materiałach najlepsze jakości takich jak: Blum ,Hettich, Peka laguna, Gtv, Egger czy Kronopol.

Zapraszamy do obejrzenia poniższych zdjęć wybranych kuchni.

Szafy

Nasza firma wyspecjalizowała się również w wykonywaniu szaf pod konkretny wymiar. Praktycznie w każdym domu potrzebna jest mniejsza lub większa szafa i w tym momencie warto się zastanowić czy nie lepiej wykorzystać całą możliwą przestrzeń niż wstawiać gotowy produkt.

Jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt pod konkretne wymiary, wykorzystując wszystkie możliwe zakamarki dając klientowi poczucie pełnego wykorzystania zagospodarowanej powierzchni. Tworzymy zarówno standardowe szafy przesuwne jak i zupełnie nietypowe, o nieregularnych kształtach.

Zapraszamy do obejrzenia wykonanych przez nas projektów!

Nowatorskie meble

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie stworzyć bardzo nietypowe projekty. Nieregularne kształty, specjalne materiały czy dopasowanie do pomieszczenia nie są dla nas wyzwaniem.

Realizujemy dowolne projekty, nawet te najbardziej nietypowe.